شهیدوالامقام محمد اثنی عشری

بازدیدها: ۴۳

شهید محمد اثنی عشری نام پدر : عبدالحسین تاریخ شهادت : ۸/۶/۱۳۶۱ تاریخ تولد : ۲۰/۵/۱۳۲۸ محل شهادت : کوشک ـ رمضان مسئوولیت : امدادگر

 بیست روز از پنجمین ماه سال ۱۳۲۸ می گذشت که محمد به دنیا آمد. هنوز فرصت نکرده بود بند بند واژه ی مادر را در قاموس ذهن خود معنا کند که مادرش را از دست داد ، هنوز فرصت نکرده بود مرهمی شود برای تاول های دست پدر که درد یتیمی میهمان دل کوچکش شد و غبار تلخ غم بر آیینه ی جانش نشست.

دوران کودکی و نوجوانی را با مشکلات و سختی های زیاد پشت سر نهاد تا به سن ازدواج رسید و خواست با ازدواج آرامشی گم شده را در وجودش پیدا کند. ثمره ی ازدواجش یک پسر و دو دختر بود که همیشه با آن ها مهربان بود.

پیوسته از گلزار وجودش شمیم خوش خلقی و احترام به دیگران به مشام می رسید و در پیچ و خم زندگی تجلی مجسم صبر و تلاش و ایستادگی بود. با پیروزی انقلاب به عضویت بسیج درآمد و عاشقانه در جهت پیشبرد اهداف انقلاب فعالیت  کرد.

ده سال از زندگی مشترکش می گذشت که روحش دوباره هوای آرامشی جاودانه کرد. ماه رمضان بود که راهی جبهه ها شد و در عملیات رمضان شرکت کرد و در هشتم شهریور ماه سال ۶۱ به آرامشی ابدی رسید.

بخوان، بخوان و بخوان که از خواندن راهت را می یابی و در صورت دریافتن راهت به سوی هدفت خواهی رفت و همانا هدف باید الله و رضای او باشد.

درباره علیرضا

همچنین ببینید

شهید سعید کهشان

بازدیدها: ۱۳۷   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : ۱۳۴۵ تاریخ شهادت : ۱۳۶۴                            …

دیدگاهتان را بنویسید