خانه / شهید والامقام مهدی اجل لوئیان

شهید والامقام مهدی اجل لوئیان

بازدیدها: ۵۰

شهید مهدی اجل لوئیان نام پدر : محمدتقی تاریخ شهادت : ۱۰/۶/۱۳۶۱ تاریخ تولد : ۱۳۴۱ محل شهادت : دارخویین مسئوولیت : دیده بان

 دلش در تصاحب غوغای عجیبی بین شادی وصل و فراق یاران سفر کرده گره خورده بود. در وصیت نامه اش نوشته بود:” وقتی در شهر راه می روم از خودم، از در و دیوار شهر تنفر دارم که چرا من زنده ام و همسنگرانم همه شهید.”

دلش در تب لبیکی دوباره تاول زده بود. سنگینی روزها طاقتش را طاق کرده بود و بی تابی های مادر زخم دلش را ریش تر. مادر بود و دلبستگی اش به او و او بود و دلبستگی اش به خدا. همه را رها کرد و راهی شد. دلش اما در غم رضای مادر بود که او هم راضی شد.

آن هنگام که ضد انقلاب برای نابودی انقلاب قد علم کرد و آن گاه که تب جنگ، وطن را در برگرفت، از یک سو کوه های کردستان شاهد حضورش بودند که چون کوهی سربلند و استوار عشق را زمزمه می کرد و از سوی دیگر کویر داغ و دشت های جنوب گواه حضورش که چون جویباری زلال و آرام در ذهن تاریخ جاری می شد و به زمان طراوت می بخشید. مسئولیتش دیده بانی بود و تخصصش در مکانیک و کارهای فنی.

فراق میان مهدی و دوستانش زیاد به طول نینجامید. دهم شهریور ماه سال ۶۱ اصابت ترکش خمپاره ای به سینه اش بهانه ای برای وصل او و یارانش شد و در دارخویین سند حقانیت انقلاب را با خون خویش امضا نمود و به عرش اعلا پیوست.

امیدوارم خداوند طول عمر و سلامتی کامل به امام بزرگوارمان بدهد تا بتوانیم اسلام عزیز را در تمام کره ی زمین صادر کرده و این انقلاب عظیم اسلامی را به ظهور حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) متصل گردانیم.

درباره

حتما ببینید

ویژه برنامه ۱۲ بهمن ورود حضرت امام خمینی با سخنرانی استاد پناهیان

بازدیدها: ۰ همزمان با ایـام شــهادت حضـرت زهــــــراء ( سـلام الله علیـها) مراسم بزرگداشت دهه …

پاسخی بگذارید