شهید والامقام مهدی اجل لوئیان

بازدیدها: 50

شهید مهدی اجل لوئیان نام پدر : محمدتقی تاریخ شهادت : ۱۰/۶/۱۳۶۱ تاریخ تولد : ۱۳۴۱ محل شهادت : دارخویین مسئوولیت : دیده بان

 دلش در تصاحب غوغای عجیبی بین شادی وصل و فراق یاران سفر کرده گره خورده بود. در وصیت نامه اش نوشته بود:” وقتی در شهر راه می روم از خودم، از در و دیوار شهر تنفر دارم که چرا من زنده ام و همسنگرانم همه شهید.”

دلش در تب لبیکی دوباره تاول زده بود. سنگینی روزها طاقتش را طاق کرده بود و بی تابی های مادر زخم دلش را ریش تر. مادر بود و دلبستگی اش به او و او بود و دلبستگی اش به خدا. همه را رها کرد و راهی شد. دلش اما در غم رضای مادر بود که او هم راضی شد.

آن هنگام که ضد انقلاب برای نابودی انقلاب قد علم کرد و آن گاه که تب جنگ، وطن را در برگرفت، از یک سو کوه های کردستان شاهد حضورش بودند که چون کوهی سربلند و استوار عشق را زمزمه می کرد و از سوی دیگر کویر داغ و دشت های جنوب گواه حضورش که چون جویباری زلال و آرام در ذهن تاریخ جاری می شد و به زمان طراوت می بخشید. مسئولیتش دیده بانی بود و تخصصش در مکانیک و کارهای فنی.

فراق میان مهدی و دوستانش زیاد به طول نینجامید. دهم شهریور ماه سال ۶۱ اصابت ترکش خمپاره ای به سینه اش بهانه ای برای وصل او و یارانش شد و در دارخویین سند حقانیت انقلاب را با خون خویش امضا نمود و به عرش اعلا پیوست.

امیدوارم خداوند طول عمر و سلامتی کامل به امام بزرگوارمان بدهد تا بتوانیم اسلام عزیز را در تمام کره ی زمین صادر کرده و این انقلاب عظیم اسلامی را به ظهور حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) متصل گردانیم.

درباره علیرضا

موارد جالب

شهید سعید کهشان

بازدیدها: 137   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : 1345 تاریخ شهادت : 1364                            …

دیدگاهتان را بنویسید