شهید والامقام محمود شیروی

بازدیدها: 51

شهید محمود شیروی نام پدر : یدالله تاریخ شهادت : ۱۲/۱۲/۱۳۶۴ تاریخ تولد : ۱/۶/۱۳۴۳ محل شهادت : فاو

 “آری! به حق که حقیری باری دگر به قافیه سالار این کاروان حسین بن علی(علیه السلام) با خون خود اقتدا نمود و چه شیرین است رهرو وادی عشق گشتن و بی سر و جان در بیکران پهنه ی هستی از همه گسستن و به او پیوستن.  چه نیکو فرجامی است از گرداب عدم و نیستی پر کشیدن و دوره ی شیرین وجود را طی نمودن و به ساحل دریای ناپیدای جاودانه ی عشق رسیدن.

آری همیشه می خواستم شمع باشم و بسوزم و نور دهم و نمونه ای از مبارزه حق در مقابل ظلم شوم. این ها را ننوشتم که به کسی منت بگذارم که کاغذ نوشته ها بر من منت گذاشت و درد و شکنجه ی درونم را تقبل کرد.

این جا قلب می سوزد، اشک می جوشد، وجود خاکستر می شود و احساس سخن می گوید و چه زیباست راز و نیاز درویشی دل سوخته و نالیده در نیمه ی شب با خدای خود.”

این اصل کلام محمود بود ولی پایان آن نبود و چه حرف ها و رازها که نگفته ماند و او با لباسی به رنگ خاک و روحی به بزرگی افلاک به ملکوت پیوست.

و عشق و علاقه ی وافرش به امام حسین(علیه السلام) و زیارت عاشورا او را به این مقام رساند.

ای جوانان همه مسئولید. ای بازوان انقلاب بجوشید از خون ما به تداوم انقلاب ادامه دهید. ای اسلامیان بر خروشید و به رهبری این رهبر کبیر ، پرچم اسلام را در سرتاسر جهان برپا کنید. ای مردم بی تفاوت نباشید و هر کدام به دست خود تا می توانید بکوشید.

درباره علیرضا

موارد جالب

شهید سعید کهشان

بازدیدها: 137   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : 1345 تاریخ شهادت : 1364                            …

دیدگاهتان را بنویسید