خانه » شهدا » شهید والامقام حسن آقاعابدی

شهید والامقام حسن آقاعابدی

بازدیدها: ۴۷

شهید حسن آقاعابدی نام پدر : عباس تاریخ شهادت : ۲۲/۱۱/۱۳۶۴ تاریخ تولد : ۱۶/۱۱/۱۳۳۹ عملیات : والفجر ۸

وقتی به بهار رفتنت فکر می کنم و به پنجره های نگاهت که روبه روی باغ وداع گشوده شد، دست هایم برای گفتن و نوشتن جاودانگی تو فقیر همه ی واژه ها می شود. پس قلم را رها می کنم و دل به دریای وجود پدر و مادرت می سپارم که هنوز پس از سال ها غم آخرین نگاهت را در دل نگاه داشته و سختی وداعت سینه آنان را به سختی می فشارد.

زیر آخرین گام های تو بغض زمین ترکید و قدم های خاکی ات با پله ی رنگین کمان به سمت آسمان پر کشید.

پدر و مادر تو را نگاه می کرد، آن نگاه آخر بود. و تو نگاهشان می کردی و آن نگاه آخرت بود.

و هنوز پس از سال ها نگاهشان به کوچه ی دلتنگی هاست و از تو و تمام خاطراتت تنها آن وداع را در ذهن می پرورانند و در بیست و دوم بهمن ماه هر سال به یاد تو سر مزارت به اقامه ی عشق می ایستند و برای دیدن دوباره ات دعا می کنند.

و اگر از زبان دوستان و همرزمانت حماسه ی مردانگی و ایستادگیی ات را بنگارم قلم ناتوان می شود.نمی دانم از دارخویین بنویسم و آن روزهای سخت آغاز جنگ یا از رشادت هایت در خط مقدم، از آن چهره ی بشاش و دل نشینت یا از سرسختی ات هنگام مواجهه با دشمن.

هر چه بودی فقط برای خدا بودی و بدین سبب جاودانه شدی.

قبل از آنکه وقتتان را صرف مادیات و عوامل ظاهری فرزندان تان کنید صرف اخلاق و معنویات آن ها بکنید و آن ها را طوری تربیت کنید که باقیات الصالحات برای شما باشند.

 

حتما ببینید

شهید سعید کهشان

بازدیدها: ۱۳۷   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : ۱۳۴۵ تاریخ شهادت : ۱۳۶۴                            …

یک دیدگاه

  1. سلام .خدا قوت اجرتان با خدای شهدا

پاسخی بگذارید