خانه » شهدا » شهید مجید توکل

شهید مجید توکل

بازدیدها: ۴۶

شهید مجید توکل نام پدر : رضا تاریخ شهادت : ۱/۱/۱۳۶۵ تاریخ تولد : ۳۰/۶/۱۳۴۹ محل شهادت :مجنون ـ ترکش به سر و پا

تاریخ با حضور تو تکرار گردید و از پشت نخل های تنومند روزگار خورشید زندگی تو در بهار سال ۱۳۴۳ پدیدار شد. خانه به شوق آمدنت جشن گرفت و تقدیر برای فردایت قرعه انداخت. قرعه را تو خود به نام خود زدی، قرعه ی عاشقی و دلدادگی.
از همان کودکی برای رسیدن به تقدیر خود را ساختی . نماز های عاشقانه ات هنوز در ذهن خاطره هاست و صوت زیبای اذانت در گوش مناره ی مسجد. از نماز شب ها و مناجات های شبانه ات چه می توان گفت که رازی میان تو و مولا علی (ع) بود و همین راز، تو را تا جزیره ی مجنون کشاند.
اولین روز اولین ماه سال ۱۳۶۵بود و تو لحظاتی قبل از شهادتت قلم به دست گرفتی و برای ما نوشتی:” طراوت نوروز به ریشه کن شدن نابرابری و بی عدالتی هاست و به نابودی غاصبان و منافقان و کافران. باید همه تحت تعالیم یک داور که همان خداست و یک قانون که کتاب اوست به سعادت و جاودانگی برسیم.”
محیطی که انسان در آن زیست می کند سرشار از آلایش است بایستی بکوشد تا از گزند آلودگی ها و کجروی ها در امان ماند و لغزشی نیابد و گر نه در چاهسار نگون بختی نگون سار می شویم.

حتما ببینید

شهید سعید کهشان

بازدیدها: ۱۳۷   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : ۱۳۴۵ تاریخ شهادت : ۱۳۶۴                            …

پاسخی بگذارید