شهید اسدالله محمدی

بازدیدها: ۴۴

شهید اسدالله محمدی نام پدر : حسن تاریخ شهادت : ۵/۱۲/۱۳۶۵ تاریخ تولد : ۲۰/۲/۱۳۴۷ عملیات : کربلای ۵ محل شهادت : شلمچه

اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۷ آن گاه که انگشتر خوش نقش طبیعت نگین سبزی و طراوت در آغوش می فشرد، چشم به جهان گشود و با آمدنش زیبایی بهار را برای خانواده دوچندان کرد.
به سن آموختن که رسید در حالی که دستان کوچک و مردانه اش یاری رسان پدر بود در بزم علم آموزان قدم گذارد و چند سالی در کنار آنان جای گرفت.
فریاد پرطنین مردم انقلابی میهنش را که شنید با آن که سن کمی داشت اما همراه و همقدم آنان شد و با دستان کوچکش شعارهای بزرگ بر دیوارهای شهر نقش می بست.
نیمه شبان پیشانی عبادت بر مهر نماز می گذارد و روح و جان خود با نوای قرآن و مداحی اهل بیت صفا می بخشید. متانت، محبت و شجاعت سرلوحه ی اعمالش بود و شنا و فوتبال پرکننده ی اوقات فراغتش.
هنگامی که اهریمن پلید بر خاک ایران سایه افکند اسدالله به خیل سلحشوران بسیجی پیوست و با اعتقادی راسخ در راه دفاع از آرمان های انقلاب ایستادگی کرد.
و سرانجام خاک پاک شلمچه میهمان پیکر پاکش گشت و روح بزرگش در آخرین روزهای سال ۱۳۶۵ میهمان آسمانیان گشت.
اتحادتان را محکم نگه دارید. از اختلاف بپرهیزید و مواظب اعمالتان باشید از ولایت فقیه و خط رهبری به دقت دفاع کنید. نمازهای جمعه را حفظ کنید و دعاهای کمیل را پر کنید و یاد شهیدان را زنده بدارید و فریاد شهیدان همیشه در میانتان طنین افکن باشد.

درباره علیرضا

همچنین ببینید

شهید سعید کهشان

بازدیدها: ۱۳۷   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : ۱۳۴۵ تاریخ شهادت : ۱۳۶۴                            …

پاسخی بگذارید