شهید اسدالله محمدی

بازدیدها: 44

شهید اسدالله محمدی نام پدر : حسن تاریخ شهادت : 5/12/1365 تاریخ تولد : 20/2/1347 عملیات : کربلای 5 محل شهادت : شلمچه

اردیبهشت ماه سال 1347 آن گاه که انگشتر خوش نقش طبیعت نگین سبزی و طراوت در آغوش می فشرد، چشم به جهان گشود و با آمدنش زیبایی بهار را برای خانواده دوچندان کرد.
به سن آموختن که رسید در حالی که دستان کوچک و مردانه اش یاری رسان پدر بود در بزم علم آموزان قدم گذارد و چند سالی در کنار آنان جای گرفت.
فریاد پرطنین مردم انقلابی میهنش را که شنید با آن که سن کمی داشت اما همراه و همقدم آنان شد و با دستان کوچکش شعارهای بزرگ بر دیوارهای شهر نقش می بست.
نیمه شبان پیشانی عبادت بر مهر نماز می گذارد و روح و جان خود با نوای قرآن و مداحی اهل بیت صفا می بخشید. متانت، محبت و شجاعت سرلوحه ی اعمالش بود و شنا و فوتبال پرکننده ی اوقات فراغتش.
هنگامی که اهریمن پلید بر خاک ایران سایه افکند اسدالله به خیل سلحشوران بسیجی پیوست و با اعتقادی راسخ در راه دفاع از آرمان های انقلاب ایستادگی کرد.
و سرانجام خاک پاک شلمچه میهمان پیکر پاکش گشت و روح بزرگش در آخرین روزهای سال 1365 میهمان آسمانیان گشت.
اتحادتان را محکم نگه دارید. از اختلاف بپرهیزید و مواظب اعمالتان باشید از ولایت فقیه و خط رهبری به دقت دفاع کنید. نمازهای جمعه را حفظ کنید و دعاهای کمیل را پر کنید و یاد شهیدان را زنده بدارید و فریاد شهیدان همیشه در میانتان طنین افکن باشد.

درباره علیرضا

موارد جالب

شهید سعید کهشان

بازدیدها: 137   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : 1345 تاریخ شهادت : 1364                            …

دیدگاهتان را بنویسید