خانه » شهدا » شهید احمدرضا تاج

شهید احمدرضا تاج

بازدیدها: ۴۷

شهید احمدرضا تاج نام پدر : ابوالقاسم تاریخ شهادت : ۴/۱۲/۱۳۶۲ تاریخ تولد : ۱/۱/۱۳۳۹ عملیات : خیبر محل شهادت : طلاییه

مرداد ماه سال ۱۳۳۸ در خانواده ای متدین و زحمت کش کودکی پا به عرصه ی حیات نهاد ، نامش را احمدرضا نهادند. آن گاه که به وادی علم قدم نهاد به واسطه ی مشکلات مالی فقط توانست تا مقطع سیکل همراه علم آموزان باشد و پس از آن در کنار پدر پنجه در کسب درآمد زد.
در طلیعه ی انقلاب که زائران کاروان نور دستان سبز خوشید را فشردند او نیز همراه دیگر مردم کشورش فعالانه در تظاهرات و درگیری های خیابانی شرکت می نمود تا در بیرون راندن تاریکی سهمی داشته باشد.
وجود احمدرضا آیت صبر و مهربانی ، و ارتباطش با دیگران بر محور تواضع و فروتنی بود. با شروع جنگ تحمیلی با وجودی سرتا پا مشتاق برای یاری اسلام از طریق بسیج به جبهه اعزام شد. چون در خطاطی و کلیشه سازی تبحری فراوان داشت تبلیغات لشکر ۳۰ زرهی را به عهده گرفت و در هنگامه ی عملیات ها در گردان تخریب موسی بن جعفر(علیه السلام) به خط می رفت.
تا آن که موعد عملیات خیبر رسید و طلاییه محل عروج او گشت و اسفندماه سال ۱۳۶۲ زمان پروازش.
بدانید که این ملت مسلمان تا روزی با عزت و قوت هستند که دستورات و فرامین خداوند حکیم را در زندگی خود به اجرا درآورده و طبق دستورات قرآن مجید از ولایت فقیه و اولی الامر اطاعت نموده و او را در هیچ شرایطی تنها نگذاشته و رهنمودهای او را در امور به کار گرفته و در این راه هیچ ترسی و خوفی به خود راه ندهند.

حتما ببینید

شهید سعید کهشان

بازدیدها: ۱۳۷   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : ۱۳۴۵ تاریخ شهادت : ۱۳۶۴                            …

پاسخی بگذارید