شهید والامقام سید مجید عطایی

بازدیدها: 38

شهید سید مجید عطایی نام پدر : سیدرضا تاریخ شهادت : ۱۲/۶/۱۳۶۵ تاریخ تولد : ۱/۱/۱۳۴۴ محل شهادت : خلیج فارس

 تا جنازه ات بر شانه های شهر بالا رفت تازه برای نخستین بار خیلی ها نامت را شنیدند.

در سال ۱۳۴۵ به دنیا آمدی و در شهر اصفهان بالیده شدی و سال های پر نشاط و زیبای کودکی ات را در هیئت بنی فاطمه سپری کردی و در سایه ی پدر بزرگوارت که از فعالان هیئت بود درس استقامت و پایداری آموختی.

فرزند خلف این شهر، ای بزرگ و بی نشان، آن روز همه جا حرف وحدیث تو بود. همه ، تصویرت را با نگاه های حسرت زده می کاویدند و زندگی نامه ات را با کنجکاوی می خواندند. اما تو به دنبال نام و نشان نبودی. تو و دوستانت نام و نشان را در گمنامی یافتید و از رجعت جنازه ی خویش هم در رنج بودید.

رفتید و معمای وجودتان هم چنان سر در مهر ماند و ما نفهمیدیم که شما چه دیدید که دیگران ندیدند.

تو رفتی و مهربانی ها، شوخ طبعی ها و یتیم نوازی هایت، احترامت به پدر و مادر و آن چهره ی همیشه خندانت هنوز در ذهن ها باقی است.

 کاش بتوانیم آن گونه باشیم که تو از ما خواسته بودی “حافظ و پاسدار خون شهدا”.

از شماها می خواهم که به خانواده ی شهدا احترام بگذارید و قدر مجروحین و معلولین انقلاب و جنگ را بدانید که به راستی آن ها شهدای زنده هستند. به خون گلوی امام حسین(علیه السلام) قسمتان می دهم که نکند خدای ناکرده امام عزیزمان را تنها بگذارید. سعی کنید به تمام سخنان امام جامه ی عمل بپوشانید.

درباره علیرضا

موارد جالب

شهید سعید کهشان

بازدیدها: 137   نام پدر : علی                                       تاریخ تولد : 1345 تاریخ شهادت : 1364                            …

دیدگاهتان را بنویسید